Jak odstranit plíseň

Profesionální ošetření stěny napadené plísní, vše proti plísni Plzeň

Plísně, mykózy a jiné potvoryNebezpečí vzniku plísní je vystavena každá stěna. Nejčastěji se plísně na vnější omítce vytvoří pokud v průběhu zateplování došlo k chybě a vytvořil se prostor, který vlhkost uzavřel uvnitř. Povrchová úprava stěny pak neobsahuje ošetření odpuzující vlhkost a tedy vlhkost ze vzduchu a působením přírodních vlivů vniká do stěny a kondenzuje uvnitř. Stěna nasáklá vlhkem je pak ideálním prostředím pro vnik plísní.

Tento případ se stal i klientům společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. Veřejná základní škola vypsala výběrové řízení na společnost poskytující ošetření a ochranu vnějších fasád proti plísním. Toto výběrové řízení společnost A SERVIS vyhrála a to zvláště díky příjemným cenám a spolehlivosti provedení práce.

Postup…

Odstranění plísní, mechů, řas a hubPostup Jak odstranit plíseň  byl pak následný. Plíseň bylo nutné ze stěny odstranit. To se provádí pomocí vysoce účinné desinfekční chemii a vysokotlakého stříkání vody na postiženou fasádu. Tímto postupem je stěna vyčištěna od veškerých plísní, ale i mechů, prachu a další špíně způsobené působením přírodních vlivů. Poté je nutné nechat stěnu pořádně vyschnout, aby opět nedošlo ke kondenzování vlhkosti uvnitř stěny. Po perfektním vyschnutí je doporučováno a fasádu ošetřit speciálním roztokem odpuzujícím vlhkost z vnějšku, ale nezamezujícím vlhkosti odcházet ze stěny.

Tento postup garantuje více než sto procentní spolehlivost v boji proti plísním. Společnost A SERVIS garantuje, že plísně už se znovu na stěně nevytvoří. Je však nutné po šesti letech nebo po manuálním poškozením ochranou vrstvu obnovit. Toto obnovení vám opět může bez problémově provést A SERVIS. 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *