Odstranění graffiti

Braňte se před graffiti vandaly účinnou prevencí, kterou vám zajistí společnost A SERVIS, Odstraňování graffiti Plzeň

Naše úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Odstranění graffiti se kromě klasických úkonů, jako je čištění podlah a koberců, mytí oken nebo třeba odstraňování plísní, zabývá také servisem odstranění graffiti. Musíme podotknout, že se jedná o sofistikovaný systém, který je opravdu komplexní. Začíná prevencí a končí odstraněním graffiti. Naše společnost má vlastní projekty, které řeší tento příšerný fenomén, jedním z nich je systém budov bez graffitového znečištění, dále pak program stop sprejerství, stop sprejům, nebo v neposlední řadě program stop nedovolenému graffiti účinnou prevencí.

Nechceme však naše služby nějak zevšeobecňovat a generalizovat. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a podle jeho konkrétního problému, ale především podle jeho požadavků a preferencí, pak daný problém s graffiti vandalstvím řešíme. Ať už se vám zdá váš problém jakkoliv bizarní, nebo třeba neřešitelný, rozhodně to nevzdávejte. Zavolejte na naše číslo a my vám rádi pomůžeme. Můžeme vám poradit, co si počít, říct, jaké by byly vhodné možnosti řešení u toho vašeho konkrétního problému a pokud se vám tento postup bude líbit, hned vám navrhneme termín zásahu našich odborníků.

Ukážeme…

Ukážeme to zjednodušeně na příkladu naší zákaznice. Vlastní nehtový salon, který je ve městě u dam oblíbený, avšak jí tuto dámskou zónu narušil sprejer. Fasádu měla posprejovanou zeleným graffiti. Proto se na nás obrátila, my ji graffiti odstranili a následně také provedli preventivní zákrok, aby měla o starost s vandaly méně. Níže vám popíšeme, jak tyto úkony probíhají v praxi, abyste si to dokázali představit. My považujeme prevenci za důležitou. Protože se jí můžete úspěšně bránit vandalům.

Při odstranění graffiti z povrchů neošetřených antigraffiti nátěrem je totiž třeba zdůraznit, že úspěšnost odstranění se pohybuje od 60–90 procent. Po odstranění graffiti zůstávají na některých místech stíny, které se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je třeba počítat s tím, že při odstranění graffiti z neošetřených povrchů můžeme odstranit i barvu fasády.

V podstatě…

V podstatě se postupuje tak, že se graffiti zeslabí co nejvíce a přetře danou fasádní barvou. Zamalovat graffiti ihned a neodstraňovat ho, nepřináší dobrý výsledek. Graffiti většinou prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. Nejlepší prevencí před vandalismem tohoto typu je naše antigraffiti ochrana, která zajistí následné odstranění graffiti se 100% výsledkem.

Naše služby vynikají zejména svou účinností a komplexností, naše služby se kromě naší krajiny staly velmi oblíbené také na Slovensku, v Německu a také v Rakousku. Snažíme se našim zákazníkům doporučit, aby si nechali nanést preventivní ochranný nátěr. Přestože se doposud s graffiti ještě nepotkali. Za sladší spánek a méně starostí, které rádi převezmeme za vás, to rozhodně stojí.

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *