Čištění koberců

Se strojovou metodou koberců vyčistíte koberec lépe než mistr Proper, tepování sedaček Plzeň

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizujeme čištění koberců pomocí strojové kotoučové metody, která je dnes mnohem modernější a účinnější než extrakční metoda čištění. Extrakční metoda totiž koberec nevyčistí důkladně do hloubky, ale hlavně po zaschnutí poté může zanechávat po čištění fleky. Špínu tedy sice může vyčistit. Ale vytvoření nové fleky od nevysáté chemie z koberce. A jen odborník může přesně určit, jaký druh mycího prostředku může být použit na koberec.

Někdy toto čištění může být prováděno dokonce jen vodou, pokud jsou v domě  malé děti, které jsou alergiky. A samotná voda koberec prostě nemůže do hloubky vyčistit. My užíváme silný kotoučový stroj, který je i zároveň k vašemu koberci i šetrný, takže ho čištěním nijak neponičí. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot, a to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny nečistoty. Naše strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky.

Je ovšem třeba říci, že tato metoda čištění není vhodná pro úplně všechny druhy koberců. Proto je třeba hned říci, jaký typ koberce máte. Abychom mohli ověřit, zda je pro váš koberec tato metoda čištění vhodná. Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění koberce jedné mladé slečny, které na se na koberec vylila čisticí pleťová voda. Byla modré barvy a měla světlý koberec, takže to bylo opravdu vidět.

Snažila…

Snažila se to nejdříve vyčistit sama, ale nešlo jí to. Naštěstí ten koberec nedrhla příliš, protože by si tak koberec mohla i poškodit. Proto je vždycky lepší to přenechávat na profesionálech. Tudíž nám zavolala, domluvila se s námi na všech náležitostech a my jsme k ní přijeli se o její koberec postarat. Pro naše zaměstnance to nebyl žádný problém a její koberec vypadal opět jako nový, alespoň to nám řekla.

Bylo vidět, že je s naší prací velice spokojená. Což nás těší, protože mít spokojené zákazníky je pro firmu tím nejlepším, co může mít. Kromě čištění koberců nabízíme i řadu dalších úklidových služeb, takže se na nás neváhejte obrátit. Naše služby realizujeme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *