Čištění koberců

Je lepší si ověřit kvalitu, než se pro něco rozhodnete, jinak to může dopadnout katastrofou, tepování sedaček Plzeň

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců zajišťuje profesionální čištění koberců pomocí kvalitního strojového kotoučového čištění. Hloubkové strojové čištění koberců provádíme tou nejúčinnější metodou, která v současné době existuje a neustále se snažíme jít s dobou a naše technologie stále vylepšovat, abychom našim zákazníkům mohli nabízet ten nejlepší možná servis.

Jsme schopni strojově vyčistit koberce, se kterými si jiné úklidové firmy neumí poradit. Protože většina z nich bohužel stále ještě používá zastaralou extrakční metodu čištění, která kvalitní a stoprocentní vyčištění koberce nemůže zajistit. Tento systém strojového čištění koberců používá kombinaci kotoučového stroje a velmi výkonného třímotorového vysavače, který má úzkou kobercovou hubici. Který poté odstraní všechny nečistoty. Pro lepší pochopení toho, jak naši zaměstnanci pracují, bude nejlepší si to ukázat na konkrétním příkladu.

Před…

Před poměrně krátkou dobou naši pracovníci čistili koberce u manželů, kde pán slavil kulaté narozeniny, takže oslava byla poněkud divočejší a neobešla se úplně bez nehod. Paní se to snažila vyčistit, ale neuspěla, což je docela pochopitelné. Protože takovou whiskey a především její silné aroma z koberce jen tak neodstraníte, na to jsou potřeba už speciální prostředky, které v supermarketu nekoupíte.

Takže si domů pozvali firmu na vyčištění koberců. Ale bohužel si při svém prvním výběru nedali příliš záležet, a tak se stalo, že narazili zrovna na firmu, která čištění prováděla extrakční mokrou metodou. Je pro nás naprosto nepochopitelné, že stále většina úklidových firem může ještě nabízet svým zákazníkům tuto zastaralou metodu čištění, která většinou napáchá spíše další škody než užitku.  Je tomu tak proto, že vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců.

O tom…

O tom se přesvědčil i tento manželský pár, protože místo toho, aby byl koberec vyčištěný, tak byl flekatý, skvrny od alkoholického nápoje byly stále viditelné a zápach byl také pořád cítit. Bohužel s reklamací u firmy nepořídili. Napodruhé kontaktovali nás. Protože od kolegů z práce zjistili, že my nabízíme strojové čištění koberců a nikoli tu extrakční. Nejprve jsme na jejich koberce nanesli kvalitní a velmi účinnou kosmetiku, se kterou máme jen dobré zkušenosti.

Nechali jsme ji chvíli působit. A poté jsme kosmetiku zapracovávali naším strojovým kotoučovým strojem pomocí jeho rotačních kartáčů do koberce tak dlouho, dokud neodstranil veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Takže jde skutečně o hloubkové čištění. Poté jsme vše prakticky do sucha vysáli naším vysavačem a koberec byl zase v pořádku.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *