Čištění koberců

Bojíte se, že ta skvrna z koberce nepůjde dolů? Strojové čištění Plzeň vás přesvědčí, že půjde

Pečení vánočního cukroví je snad jedna vůbec nejoblíbenější činností. V pečení a vaření se normálně nevyžívám, ale tohle mě hrozně moc baví. Děláme doma hodně druhů a můj táta má nejraději rumové kuličky a jí to ve velkém, takže jich děláme vždycky hodně. Ale tentokrát se rozhodla pomáhat i moje sestra, kterou pečení vůbec nebaví, takže nás v kuchyni bylo moc, motali jsme se tam, a tak se stalo, že se nám povedlo převrhnout z linky na zem otevřenou láhev rumu. A stihlo se toho vylít vážně hodně.

A protože máme v kuchyni koberec, tak si asi umíte představit naše nadšení. Drhli jsme to vším možným. Ale bylo mi to k ničemu. Protože tam pořád zůstávaly hodně viditelné fleky. Nakonec jsme se rozhodli, že si na to necháme najmout úklidovou firmu, protože ten flek tam nemohl zůstat. Projela jsem internet a vybrala si A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Plzeň koberce, která měla opravdu vynikající reference, všichni je na internetu moc chválili, tak jsem se nebávala toho, že by to měla být zbytečná investice.

Kontaktovala…

Kontaktovala jsem jejich zaměstnance a domluvila se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech a hned druhý den mi poslali finanční návrh. Cena sice byla docela vysoká, ale i rodiče řekli, že se vyplatí do toho investovat. Protože měla opravdu dobré recenze.  A jsem ráda, že jsem se pro ně rozhodla. Protože koberec po jejich práci byl jako nový.

Po rumu na koberci nezbyla ani památka a celý koberec hezky prokoukl. S touto úklidovou firmou jsem vážně moc spokojená, protože odvedli opravdu vynikající práci a jejich zaměstnanci mají velmi vstřícné a slušné vystupování, takže nás nenapadá nic, co bychom jejich servisu mohly vytknout. Jedná se zkrátka o profesionální úklidovou společnost, kterou můžu s klidným svědomím všem vřele doporučit. A určitě se na ně budu obracet i do budoucna, protože na takovou kvalitu si člověk opravdu snadno zvyká a těžko se jí potom vzdává.

Navíc…

Navíc to vlastně ani tak drahé není. Protože koberec po jejich čištění vydrží opravdu dlouho. Takže když se váš na koberec něco vyklopí, není to taková katastrofa a zvládnete to vyčistit i vlastní silou, pokud ta skvrna nebude příliš viditelná. Služby nabízí i po celém území České republiky, tak se nemusíte bát, že pokud nejste z většího města, že by vaši zakázku odmítli.

Takže tuto firmu mohu doporučit opravdu po všech stránkách, jakých je to možné. A nabízí i celou řadu úklidových služeb. Takže vám doporučuji se obrátit, ať už potřebujete cokoli dalšího, i když my máme osobně vyčištěné jen čištění koberců. Protože věřím, že i jejich ostatní služby budou stejně kvalitní.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *