Koberce čištění Plzeň

S čištěním koberců je nejlépe spoléhat se na profesionály a špičkové technologie Plzeň

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Plzeň je naším nejdůležitějším cílem vždy splnit očekávání našich klientů. Proto využíváme ty nejmodernější technologie, abychom ta dosáhli těch nejlepších možných výsledků. Kvalita naší technologie spočívá ve využití silného. A přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho. Dokud neodstraní veškeré i mnohaleté a do hloubky zašlapané nečistoty.

Poradí si i s takovými druhy skvrn, u kterých je řada klientů přesvědčená, že nepůjdou ničím přesvědčit a jediným řešením je koupit nový koberec. Tato metoda je skutečně bezkonkurenční. Protože se kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně odstraní i veškeré bakterie, mikroorganismy a roztoče, které mnohdy dráždí alergiky. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje.

Dochází…

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.To funguje na tom principu. Že kotoučový stroj vlas mechanickou silou ho nadzvedne i na takových místech, kde byl již dlouhou dobu slehlý a nevzhledný. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled a zásadním způsobem tak prodloužit jeho životnost.

Kvalita provedení firemní zdokonalenou technologií strojového hloubkového čištění koberců je na tak špičkové úrovni, že si troufáme tvrdit, že dosahujeme těch nejlepších výsledků. Kterých je v dnešní době možné dosáhnout. Nicméně jelikož využíváme opravdu nejkvalitnější přístroje a čisticí chemii, tak naše služby nepatří k těm nejlevnějším na trhu. Ale za to ručíme za nejlepší výsledky, které je možné dosáhnout. Zaměstnáváme pouze proškolené profesionály, brigádníky u nás nezaměstnáváme.

Jednou…

Jednou z našich priorit je i rychlost. Aby zákazníci na vyřízení jejich zakázky nemuseli čekat dlouho. Protože chápeme, že někdy jde při odstraňování skvrn i o rychlost a navíc doma nikdo nechce mít dlouho na koberci nevzhledné skvrny. Pokud se vám přihodí nějaká nehoda. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberců u poměrně mladých manželů. Kteří měli malé děti a jejich koberce tedy byli špinavé všude od všeho možného.

Naši službu dostali jako dárek a my měli za úkol se postarat. Aby jejich koberce byly opět jako nové. Tak naši zaměstnanci spolu s pomocí našich technologií se pustili do práce a dle výrazů manželů byli s naší prací spokojení. Koberce vypadali mnohem lépe a byt díky tomu celkově prokoukl.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *