Plzeň čištění koberců

Strojová kotoučová metoda Plzeň si poradí i s dlouhodobými usazeninami

V naší firmě nabízíme celou řadu služeb a jednou z ní je i čištění koberců, kterému bychom chtěli věnovat tento článek. Naposledy jsme vyřizovali zakázku, kde paní měla doma pouze koberce a požadovala vyčištění koberců v celém bytě. Sdělila nám, že nemá moc ráda parkety, proto měla koberec i v kuchyni, což je poměrně hodně nepraktické. Už se u ní doma pár firem vystřídalo a pokaždé prý byla nespokojená. Koberce prý nikdy nebyly dostatečně vyčištěné podle jejích představ. Koberce byly stále trochu špinavé, takové mdlé, jako by je měla desítky let, přitom tomu tak nebylo.

Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Plzeň čištění koberců spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Nejenže…

Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců.

Koberce…

Koberce bezradných majitelů jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberce byly opět v pořádku. Paní byla s naší prací spokojená a od té doby je naší pravidelnou zákaznicí, protože došla k závěru, že je lepší si nechat koberce jednou za čas vyčistit profesionálně, než si je snažit často čistit svépomocí, protože tak může dojít k narušení a i poškození struktury koberce.

Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším, protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná.

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *